Eşanjör

Mobil Menu

Ekin Endüstriyel Enerji Fuarına Katıldı

Ekin Endüstriyel Enerji Fuarına Katıldı

Sektörel Fuarcılık tarafından, İstanbul Fuar Merkezinde 3-5 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşen Uluslar Arası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansında Ekin Endüstriyel yer aldı.

Başlıca buhar enerjisi ile ısıtma sistemleri,  eşanjörler  ve pompa grubuyla ICCI fuarında yer alan Ekin Endüstriyel MIT Mühendisleri,  buhar enerjisi ile kullanım suyu  nasıl ısıtılır? Sorusuna cevap verdi. Buhar enerjisi ile sıcak kullanım suyu hazırlama sistemleri hakkında sorulara cevap veren Ozan Çelik  Buhar ile meşgul olan tesisatlar doğru malzemeler ile yapılıp, uzman kişiler tarafından tasarlanmalıdır. Buhar ısınma için muazzam bir enerji kaynağı olmakla beraber, oluşabilecek hatalar durumunda da oldukça tehlikeli bir ısı kaynağıdır. Mevcut buhar tesisatından faydalanılarak, tesislerdeki sıcak su ihtiyacının tamamı,  minimum enerji harcayarak MIT buhar ile sıcak kullanım suyu hazırlama sistemleriyle  karşılanabilir . Sıcaklık ise istenilen derecede tutulabilir. Otomasyon desteğiyle istenilen sıcaklıklara göre otomatik açılıp kapanabilir. Tam ve yarı otomatik olarak tasarlanan MIT buhar ile sıcak kullanım suyu hazırlama sistemleriyle mevcut buhar enerjisi ile ekonomik ısınma sağlanabilir.Dedi.

Üretim kapasitesi, inovatif tasarımları , mühendislik hizmetleri ,satış öncesi ve sonrası müşteri odaklı  yaklaşımı ile bir çok ısı geri kazanım projesinde  yer alan Ekin Endüstriyel ʼʼMITʼʼ ürünleri Türkiyeʼde Isıtma soğutma alanlarında ileri teknoloji prensibiyle çözüm sunmayı hedefliyor.

EŞANJÖR SERVİS